Ogłoszenie

W dziale "Adminologia" (widocznym jedynie dla adminów i modów) w podforum "Narady" pojawiła się sonda. Proszę o wyrażenie opinii i oddaniu swojego głosu! Nowe moderatorki to Serey i Bookie. Gratulacje!

#1 2015-07-30 12:41:21

 Narrator

::Narrator:i:fabulista::

Zarejestrowany: 2014-07-31
Posty: 57
Punktów :   
::Strona konfliktu:: --
::Rasa:: --
::Ranga:: --
::Orientacja:: --
::Profesja:: --
::Ilość:Kurisów:: --

::Jezioro:Harghw::

Jezioro Harghw
Jezioro to jest duże, bowiem jego długość wszerz wynosi kilometr. Znajduje się w głębi niewielkiego, praktycznie opustoszałęgo lasku. Jak dotąd nie spotkano tam zbyt wielu istot; nie wiadomo, czy unikają towarzystwa przybyszy, czy też po prostu ich tutaj nie ma. Woda w tym zbiorniku wody jest krystalicznie czysta i nagrzana od ciepłego słońca. Harghw nie jest zbytnio głębokie, co nie oznacza, że nie można się tu utopić. W swoim najgłębszym punkcie od dna do tafli długość wynosi przy przybliżeniu dwa metry. Jako jeden z niewielu zbiorników wodnych nadaje się - rzecz jasna w kryzysowej sytuacji - do picia.
Nie wiadomo, kto pierwszy odkrył te przerośnięte jezioro; prawdopodobnie zostało nazwane przez gobliny, lub też olbrzymy, które wyginęły już jakiś czas temu. Niewykluczone jednak, że odkrywcą tego zbiornika słodkiej wody nie był czasami demon, zważywszy na gardłowy wydźwięk tejże nazwy. Chodzą pogłoski, że jeziorko zostało skażone czarną magią; mówi się, że osoba, która całkowicie zanurzy się w tym zbiorniku jest nim tak oczarowana, że nie wyjdzie z niej, dopóki nie umrze. Nie odkryto jednak na dnie żadnych szcątek, któe mogłyby potwierdzić i urzeczywistnić tą niewiarygodną opowieść.


- Jestem chyba w czarnej dupie. Nic nie widzę, nic nie czuję, jedynie słyszę twój głos. Skoro nie mogę niczego poczuć, tym bardziej nie chcę słyszeć. Bo to daje mi jakieś dziwne poczucie pustki. By me o 6 nad ranem xD

- Przecież Ci ufałem.
- Nie ufałeś.
Jeśli ufasz, zostań.
Nie odchodź.
Wybudujemy zaufanie.
Tak jak kiedyś.
Potrzebuję Cię.
Chyba znam lekarstwo.
Nie bój się zaufać.



[

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wshe.pun.pl www.wrzesniowki2009.pun.pl www.world-of-naruto.pun.pl www.visionpol.pun.pl www.bleach-online.pun.pl