Topuahia

Kraina wiecznej wojny

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

W dziale "Adminologia" (widocznym jedynie dla adminów i modów) w podforum "Narady" pojawiła się sonda. Proszę o wyrażenie opinii i oddaniu swojego głosu! Nowe moderatorki to Serey i Bookie. Gratulacje!

#1 2015-07-30 12:28:11

 Narrator

::Narrator:i:fabulista::

Zarejestrowany: 2014-07-31
Posty: 57
Punktów :   
::Strona konfliktu:: --
::Rasa:: --
::Ranga:: --
::Orientacja:: --
::Profesja:: --
::Ilość:Kurisów:: --

::Magiczna:strona:świata...::

Witajcie!
Aby rozluźnić nieco atmosferę związaną z natłokiem myśli "co tu jeszcze dodać? Co napisać? Jak urozmaicić?!" Postanowiłem zadać wam kilka pytań, na które w czasie wolny możecie odpowiedzieć (nie musicie na wszystkie) no i oczywiście podyskutować z innymi.
Wątek ten delikatnie nawiązuje do tematyki forum... a właściwie do rodzaju - magic. Jestem ciekaw waszych opinii i chętnie dowiem się co macie do powiedzenia i co was najbardziej w tym fascynuje. A więc, oto moje skromne pytanka:



  1. Jaka istota magiczna przypadła Ci do gustu?
  2. Czy w jakiś sposób utożsamiasz się z fantastycznymi stworzeniami? Jak tak, to z jakimi?
  3. Czy jest w okolicy twojego zamieszkania miejsce, które w jakiś sposób kojarzy Ci się z magią?
  4. Jakie stworzenie (według charakteru) występujące na pograniczach Toppuochi pasuje opisem do Ciebie?
  5. Wolisz czarnomagiczne stwory, czy też jasnomagiczne?
  6. Jeślibyś miał/a wybór... jaka istota stałaby się towarzyszem twoich przygód?

Huhu! Trochę się rozpisałem ^^'. No ale cóż, mamy za to o wiele więcej propozycji na rozpoczęcie tej wymiany opinii więc...
Może zacznę?


1. Szczerze? Nie mam pojęcia. Jest chyba wiele stworów, które zaciekawiły mnie i w mitologii...

2. Nie. A nawet jeśli, to zdarza mi się to bardzo rzadko; specjalną więź czuję ze swoimi postaciami, jeśli jednak chodzi o rasę, to mogę szczerze i bez zastrzeżeń przyznać, że nie utożsamiam się z żadnym z podanych rodzajów, lub tych, które istnieją poza granicami Toppu.

3. Niestety, ale mieszkam zbyt daleko od natury aby uznać, że w pobliżu mnie znajduje się takie miejsce. Nawet wyjeżdżając trochę bardziej w dal, na łono natury, nie potrafię porównać terenu do takich czysto magicznych klimatów. Po prostu nie mam tego szczęścia i przyznaję, że w moim otoczeniu nie ma świetnych warunków, które mogłyby wpasować się w "fantasyczne" klimaciki.

4. Aby odpowiedzieć na to pytanie, jeszcze raz przeczytałam opisy charakterów poszczególnych istot. Nie jest to do końca pewniak, jednakże opis - niezbyt wyjątkowy wybór - ludzi może być bliski mojemu. Ech, miałam nadzieję, że będę pasować do goblinów, ale u nich nie wspomniałam słowem o charakterku. :c
[EDIT] Dopisałem ze dwa zdania o charakterze goblinów i szczerze powiedziawszy - nieco nawiązują do tego mojego. xD

5. Ciągnie mnie bardziej do mrocznych klimatów... demony, gargulce, widma, gobliny, goboldy, diaboliki... to jest to.

6. Goblin. Definitywnie goblin. Choć nie wspomniałam o cechach charakteru goblinów, dobrze widzę je oczami wyobraźni - nieco naburmuszone, nafochane, nieco sadystyczne, ale mimo wszystko pomocne i - koniec końców - da się z nimi dogadać. Dobry materiał na towarzysza i pomocnika, a jako takie humorki byłbym w stanie znieść.


- Jestem chyba w czarnej dupie. Nic nie widzę, nic nie czuję, jedynie słyszę twój głos. Skoro nie mogę niczego poczuć, tym bardziej nie chcę słyszeć. Bo to daje mi jakieś dziwne poczucie pustki. By me o 6 nad ranem xD

- Przecież Ci ufałem.
- Nie ufałeś.
Jeśli ufasz, zostań.
Nie odchodź.
Wybudujemy zaufanie.
Tak jak kiedyś.
Potrzebuję Cię.
Chyba znam lekarstwo.
Nie bój się zaufać.



[

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dzikiepumy.pun.pl www.wychfiz1.pun.pl www.ufo.pun.pl www.ros.pun.pl www.punxnskins.pun.pl