Topuahia

Kraina wiecznej wojny

Ogłoszenie

W dziale "Adminologia" (widocznym jedynie dla adminów i modów) w podforum "Narady" pojawiła się sonda. Proszę o wyrażenie opinii i oddaniu swojego głosu! Nowe moderatorki to Serey i Bookie. Gratulacje!

#1 2015-07-30 12:20:14

 Narrator

::Narrator:i:fabulista::

Zarejestrowany: 2014-07-31
Posty: 57
Punktów :   
::Strona konfliktu:: --
::Rasa:: --
::Ranga:: --
::Orientacja:: --
::Profesja:: --
::Ilość:Kurisów:: --

::Szkoła::

Szkoła

przypuszczalnie miejsce, w którym znajduje się jeden z kluczy.


Jest to jedna z ważniejszych budowli, szczególnie dla pracujących tam osób i oczywiście - uczących się. Szkoła ta jest dość nietypowa; jest to budynek-bliźniak, gdzie z jednej strony znajduje się podstawówka, a z drugiej gimnazjum. Oddzielone od siebie są jedynie marnym płotkiem i niezbyt wytrzymałą ścianą, jednakże to wystarczy aby przez przypadek jeden z studentów nie dostał się na terytorium podstawówki. Ściany - w przypadku obu budowli - są jasnopomarańczowe i wyglądają dość przyjaźnie. Część, w którym znajduje się gimnazjum, jest nieco bardziej wyniszczona i dłuższa niż podstawówka, bowiem uczy się tam o wiele większa liczba - nie chcąc powiedzieć dzieci - młodzież.
Niestety, hałasu tu co nie miara - czasami można odnosić wrażenie iż to nie dzieci, a stado rozwścieczonych zwierząt - tudzież smoków - hałasują. Najwidoczniej pracowanie tutaj równa się z koszmarem na jawie i pod tym względem wiele starszych osób przesyła wyrazy współczucia nauczycielom, sprzątaczkom i woźnemu. Na szczęście, w tym momencie jest lato, czyli czas odpoczynku od wszystkiego - czy to pracy, czy to szkoły... Większość dzieciaków jest wniebowzięta kiedy tylko zadzwoni ostatni dzwonek. Inni, bardziej wyrozumiali również pałają szczęściem, odczuwają jednak smutek, bo za okres dwóch miesięcy wrócą do tych budynków o rok starsi do książek, gotowi do bardziej zaawansowanej nauki.
Niektórzy podejrzewają, iż jest to miejsce w którym znajduje się jeden z 6 kluczy otwierających drzwi od więzienia najbardziej złych kreatur stąpających kiedykolwiek po naszej ziemi. Są to jednak pogłoski i jeszcze nikt nie udowodnił prawdopodobności tych słów. Można jednak brać tą pogłoskę na poważnie i sprawdzić, czy domniemane miejsce pobytu klucza to prawda.


- Jestem chyba w czarnej dupie. Nic nie widzę, nic nie czuję, jedynie słyszę twój głos. Skoro nie mogę niczego poczuć, tym bardziej nie chcę słyszeć. Bo to daje mi jakieś dziwne poczucie pustki. By me o 6 nad ranem xD

- Przecież Ci ufałem.
- Nie ufałeś.
Jeśli ufasz, zostań.
Nie odchodź.
Wybudujemy zaufanie.
Tak jak kiedyś.
Potrzebuję Cię.
Chyba znam lekarstwo.
Nie bój się zaufać.



[

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pedagogika-pop.pun.pl www.rkm.pun.pl www.ekonom2010.pun.pl www.poradydogier.pun.pl www.footballl.pun.pl