Topuahia

Kraina wiecznej wojny

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

W dziale "Adminologia" (widocznym jedynie dla adminów i modów) w podforum "Narady" pojawiła się sonda. Proszę o wyrażenie opinii i oddaniu swojego głosu! Nowe moderatorki to Serey i Bookie. Gratulacje!

#1 2014-08-09 20:55:59

 Narrator

::Narrator:i:fabulista::

Zarejestrowany: 2014-07-31
Posty: 57
Punktów :   
::Strona konfliktu:: --
::Rasa:: --
::Ranga:: --
::Orientacja:: --
::Profesja:: --
::Ilość:Kurisów:: --

::Nabór:na:moderatora::

Witajcie.
Dzisiaj napiszę krótko, bez żadnego owijania w bawełnę - nie dam sama rady. Adostume jest na wsi, więc jedynie może korzystać z telefonu, więc pomoc z jej strony niestety nie wchodzi w grę... Potrzebuję więc pomocy kogoś, kto pomógłby mi zrealizować wszystkie pomysły - oczywiście liczyłabym w tym momencie na wyobraźnię tej osoby, a także jej obeznanie w temacie.
Oczywiście, że jest nas mało, ale sytuacja i tak zmusza; sama mam póki co zbyt wiele na głowie, a i jeszcze wiele rzeczy w tej głowie nie chce się zmieścić - szczególnie jeśli chodzi o opisywanie miasta, a również sklepu, w którym mogłyby się znajdować potrzebne do podróży przedmioty.
Zwracam się więc do was z wielką prośbą - czy byłby ktoś w stanie pomóc? Oczywiście moderatora miałby na dłuższy czas, co daruję, to nie zabieram.

Administratorka.


- Jestem chyba w czarnej dupie. Nic nie widzę, nic nie czuję, jedynie słyszę twój głos. Skoro nie mogę niczego poczuć, tym bardziej nie chcę słyszeć. Bo to daje mi jakieś dziwne poczucie pustki. By me o 6 nad ranem xD

- Przecież Ci ufałem.
- Nie ufałeś.
Jeśli ufasz, zostań.
Nie odchodź.
Wybudujemy zaufanie.
Tak jak kiedyś.
Potrzebuję Cię.
Chyba znam lekarstwo.
Nie bój się zaufać.



[

Offline

 

#2 2014-08-13 17:57:27

Bookie

Strażnik

Zarejestrowany: 2014-08-06
Posty: 6
Punktów :   

Re: ::Nabór:na:moderatora::

J bym mogła.

Offline

 

#3 2014-08-13 19:05:51

Serey

Strażnik

46141857
Zarejestrowany: 2014-08-07
Posty: 7
Punktów :   
::Rasa:: Mag
::Ranga:: Pomiot
::Orientacja:: Heteroseksualna

Re: ::Nabór:na:moderatora::

Ja też bym mogła z chęcią. Na forum wchodzę codziennie, by zobaczyć czy ktoś do nas dołączył albo czu są nowe posty.


Są ludzie, którzy wolą raczej nic nie uk­ry­wać niż mu­sieć kłamać; ludzie którzy wolą raczej kłamać, niż nie mieć nic do ukrycia. I ludzie, którzy lu­bią i kłam­stwo i tajemnice ~ Albert Camus

Offline

 

#4 2014-08-13 19:22:35

 Narrator

::Narrator:i:fabulista::

Zarejestrowany: 2014-07-31
Posty: 57
Punktów :   
::Strona konfliktu:: --
::Rasa:: --
::Ranga:: --
::Orientacja:: --
::Profesja:: --
::Ilość:Kurisów:: --

Re: ::Nabór:na:moderatora::

Okej. Pamiętajcie jednak o tym, że moderator to wielki zaszczyt i nie ma leniuchowania - musimy wziąć się za forum bardzo poważnie. :3 Wiąże się z tym duża odpowiedzialność. Jeśli sądzicie, że podołacie temu zadaniu, to w sumie dobrze - pamiętajcie, że jak nie będziecie widziały się w tej roli zawsze możecie zrezygnować, ok?


- Jestem chyba w czarnej dupie. Nic nie widzę, nic nie czuję, jedynie słyszę twój głos. Skoro nie mogę niczego poczuć, tym bardziej nie chcę słyszeć. Bo to daje mi jakieś dziwne poczucie pustki. By me o 6 nad ranem xD

- Przecież Ci ufałem.
- Nie ufałeś.
Jeśli ufasz, zostań.
Nie odchodź.
Wybudujemy zaufanie.
Tak jak kiedyś.
Potrzebuję Cię.
Chyba znam lekarstwo.
Nie bój się zaufać.



[

Offline

 

#5 2014-08-13 21:12:18

Serey

Strażnik

46141857
Zarejestrowany: 2014-08-07
Posty: 7
Punktów :   
::Rasa:: Mag
::Ranga:: Pomiot
::Orientacja:: Heteroseksualna

Re: ::Nabór:na:moderatora::

Nie ma sprawy. Możecie na mnie liczyć przy opisach. Czy mogłabym jako pierwsze zadanie wytyczyć sobie opisanie sklepów? Z resztą wykorzystane zostało już kilka moich pomysłów jak miasto, pieniądze, magowie itp. Jednak jeśli mam coś wprowadzić mam to najpierw uzgodnić z Administratorem?


Są ludzie, którzy wolą raczej nic nie uk­ry­wać niż mu­sieć kłamać; ludzie którzy wolą raczej kłamać, niż nie mieć nic do ukrycia. I ludzie, którzy lu­bią i kłam­stwo i tajemnice ~ Albert Camus

Offline

 

#6 2014-08-13 21:29:33

 Narrator

::Narrator:i:fabulista::

Zarejestrowany: 2014-07-31
Posty: 57
Punktów :   
::Strona konfliktu:: --
::Rasa:: --
::Ranga:: --
::Orientacja:: --
::Profesja:: --
::Ilość:Kurisów:: --

Re: ::Nabór:na:moderatora::

Serey napisał:

Nie ma sprawy. Możecie na mnie liczyć przy opisach. Czy mogłabym jako pierwsze zadanie wytyczyć sobie opisanie sklepów? Z resztą wykorzystane zostało już kilka moich pomysłów jak miasto, pieniądze, magowie itp. Jednak jeśli mam coś wprowadzić mam to najpierw uzgodnić z Administratorem?

Bardzo by to nam ułatwiło pracę. Szczególnie opisywanie lokalizacji i tym podobnych, czy też wycenianie różnych przedmiotów. Również, gdybyś była chętna, mogłabyś się pobawić w nazywanie mikstur i tym podobnych. Nie wymagam tego, jednask możesz to potraktować jako zadanie dodatkowe - nie musisz wykonać, ale możesz.


- Jestem chyba w czarnej dupie. Nic nie widzę, nic nie czuję, jedynie słyszę twój głos. Skoro nie mogę niczego poczuć, tym bardziej nie chcę słyszeć. Bo to daje mi jakieś dziwne poczucie pustki. By me o 6 nad ranem xD

- Przecież Ci ufałem.
- Nie ufałeś.
Jeśli ufasz, zostań.
Nie odchodź.
Wybudujemy zaufanie.
Tak jak kiedyś.
Potrzebuję Cię.
Chyba znam lekarstwo.
Nie bój się zaufać.



[

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.butterflies.pun.pl www.rkm.pun.pl www.pedagogika-pop.pun.pl www.poradydogier.pun.pl www.ekonom2010.pun.pl