Topuahia

Kraina wiecznej wojny

Ogłoszenie

W dziale "Adminologia" (widocznym jedynie dla adminów i modów) w podforum "Narady" pojawiła się sonda. Proszę o wyrażenie opinii i oddaniu swojego głosu! Nowe moderatorki to Serey i Bookie. Gratulacje!

#1 2014-08-10 22:39:55

 Narrator

::Narrator:i:fabulista::

Zarejestrowany: 2014-07-31
Posty: 57
Punktów :   
::Strona konfliktu:: --
::Rasa:: --
::Ranga:: --
::Orientacja:: --
::Profesja:: --
::Ilość:Kurisów:: --

::Pieniążki::

Otóż, jak pewnie się domyślacie, skoro są sklepy musi być domniemana kwota płatności, tak to już jest - nikt nie da Ci niezbędnych środków do życia za darmo. Mieszkańcy Toppuochi znaleźli jednak dość łatwy sposób na to, aby zarobić domniemane pieniądze. Oto sposoby, dzięki którym można się wzbogacić w krótkim czasie:

  • Biorąc udział w konkursach; póki co ich nie ma, jednak niedługo będzie taka możliwość.
  • Udzielając się w dziale "offtop". Im więcej postów w offtopie, tym więcej pieniędzy. To chyba najprościejszy sposób.
  • Oczywiście pracowanie jest tu również możliwe. Przykłądowo, można pracować w sklepie, albo można otworzyć swój włąsny - wymagana zgoda admina!
  • Branie udziału w eventach także gwarantuje nową sumkę.
  • Można robić tak zwane commishe w działach. Przykładowo, można rysować za pieniążki na forum; odejmuje się wtedy sumę pieniędzy kupującemu, a dodaje sprzedającemu.
  • Dochodząc do sedna sprawy w sesjach.
  • Jak się nazywają i jaka jest ich wartość?

Tak jak każdy pieniądz i ten posiada swoją własną, oryginalną nazwę - jest to kuris. Trudno określić jak dokładniej wyglądają; dla nas, którzy nie są zobowiązani w życie, którym kierują się toppuochińczycy wyglądają dość pospolicie. Mimo tego, nie można ich podrobić i łatwo się domyślić, iż jest to oszukany pieniądz. Są to płaskie monety, nieco przypominające strukturą kryształy, jednakże różnią się od nich na tyle, by sprzedawca mógł zdiagnozować czy to aby na pewno Kuris, czy może wykopany przez farciarza pod ziemią kryształ.
Są bardzo wartościowe; nie dzielą się jednak na jednostki, nie ma tu więc alternatywnej wersji naszych polskich groszy. Jeden kuris jest warty 2 złote, a więc dwa kurisy to nasze polskie cztery złote.

Na sam początek każdy użytkownik otrzymuje kwotę o wysokości 500 kurisów.


- Jestem chyba w czarnej dupie. Nic nie widzę, nic nie czuję, jedynie słyszę twój głos. Skoro nie mogę niczego poczuć, tym bardziej nie chcę słyszeć. Bo to daje mi jakieś dziwne poczucie pustki. By me o 6 nad ranem xD

- Przecież Ci ufałem.
- Nie ufałeś.
Jeśli ufasz, zostań.
Nie odchodź.
Wybudujemy zaufanie.
Tak jak kiedyś.
Potrzebuję Cię.
Chyba znam lekarstwo.
Nie bój się zaufać.



[

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poradydogier.pun.pl www.rkm.pun.pl www.footballl.pun.pl www.butterflies.pun.pl www.pedagogika-pop.pun.pl