Topuahia

Kraina wiecznej wojny

Ogłoszenie

W dziale "Adminologia" (widocznym jedynie dla adminów i modów) w podforum "Narady" pojawiła się sonda. Proszę o wyrażenie opinii i oddaniu swojego głosu! Nowe moderatorki to Serey i Bookie. Gratulacje!

#1 2014-07-31 13:39:12

 Narrator

::Narrator:i:fabulista::

Zarejestrowany: 2014-07-31
Posty: 57
Punktów :   
::Strona konfliktu:: --
::Rasa:: --
::Ranga:: --
::Orientacja:: --
::Profesja:: --
::Ilość:Kurisów:: --

::Sztywno:tu:jak:na:pogrzebie::

Macie może jakieś propozycje, w jaki sposób moglibyśmy rozbudować forum? Coś dodać, czegoś odjąć... A może życzycie sobie jakieś nowe rasy? Jeśli tak, to macie może jakieś specjalne prośby? Jakie rasy chcielibyście zobaczyć na naszym forum i dlaczego? Czy są jakieś miejsca, których nie ma, a które chcielibyście zwiedzić? Jeśli któreś z tych pytań dotyczy waszych próśb, prosiłabym o szczerą opinię.
Również możecie napomknąć jakiś wątek, będzie to idealna okazja do dyskusji na ten temat; pamiętajcie, że nasze pbf dopiero się rozwija i trzeba dać mu trochę czasu. Bądźcie cierpliwi i wyrozumiali dla administratorów (Później zarejestruje się także Ado, która będzie dbać o opisywanie krain). Wszystko leży w naszych łapkach, liczymy jednak na wasze zainteresowanie i na to, że dacie szansę tej historii. Oczywiście możecie także pytać o fabułę, a nawet ją urozmaicić - to również będzie jakaś pomoc dla nas.
Tak więc - odpowiedzcie na chociaż jedno z tych pytań, lub złóżcie własną propozycję do dyskusji - każde zdanie będzie brane przez nad pod uwagę, tak jak i wy miejcie na uwadze objaśnienie dokładnie swoich życzeń, a być może się spełnią!

Pytania, na które możecie odpowiedzieć, poruszać te wątki itp.:

  • Co chcielibyście zobaczyć na naszym forum?
  • Jakie rasy najbardziej by wam odpowiadały?
  • Jakie miejsca chętnie byście zwiedzali?

- Jestem chyba w czarnej dupie. Nic nie widzę, nic nie czuję, jedynie słyszę twój głos. Skoro nie mogę niczego poczuć, tym bardziej nie chcę słyszeć. Bo to daje mi jakieś dziwne poczucie pustki. By me o 6 nad ranem xD

- Przecież Ci ufałem.
- Nie ufałeś.
Jeśli ufasz, zostań.
Nie odchodź.
Wybudujemy zaufanie.
Tak jak kiedyś.
Potrzebuję Cię.
Chyba znam lekarstwo.
Nie bój się zaufać.



[

Offline

 

#2 2014-08-06 14:36:19

Bookie

Strażnik

Zarejestrowany: 2014-08-06
Posty: 6
Punktów :   

Re: ::Sztywno:tu:jak:na:pogrzebie::

A może być to wymyślona rasa?

Offline

 

#3 2014-08-06 14:37:27

 Narrator

::Narrator:i:fabulista::

Zarejestrowany: 2014-07-31
Posty: 57
Punktów :   
::Strona konfliktu:: --
::Rasa:: --
::Ranga:: --
::Orientacja:: --
::Profesja:: --
::Ilość:Kurisów:: --

Re: ::Sztywno:tu:jak:na:pogrzebie::

Bookie napisał:

A może być to wymyślona rasa?

Hmm, w sumie by się tu coś przydało oryginalnego, czego nie ma nigdzie indziej... Więc okej. :3


- Jestem chyba w czarnej dupie. Nic nie widzę, nic nie czuję, jedynie słyszę twój głos. Skoro nie mogę niczego poczuć, tym bardziej nie chcę słyszeć. Bo to daje mi jakieś dziwne poczucie pustki. By me o 6 nad ranem xD

- Przecież Ci ufałem.
- Nie ufałeś.
Jeśli ufasz, zostań.
Nie odchodź.
Wybudujemy zaufanie.
Tak jak kiedyś.
Potrzebuję Cię.
Chyba znam lekarstwo.
Nie bój się zaufać.



[

Offline

 

#4 2014-08-07 20:07:47

Serey

Strażnik

46141857
Zarejestrowany: 2014-08-07
Posty: 7
Punktów :   
::Rasa:: Mag
::Ranga:: Pomiot
::Orientacja:: Heteroseksualna

Re: ::Sztywno:tu:jak:na:pogrzebie::

Ja bym dodała kilka ras:
- mag, który dzieliłby się na kilka etapów początkowy, średnio zaawansowany itp. Można by jakoś je nazwać np. kmiot/pomagier dla początkującego
- driada
- nimfa
Dodałabym miasteczko (tu wstaw jakąś magiczną nazwę), gdzie można będzie zaopatrywać się w mikstury, rzeczy do przeżycia etc. Oczywiście, trzeba by dodać jakąś walutę (kolejna dobra nazwa), którą będzie się można posługiwać i którą będzie można zdobyć za misję albo pracę (x pieniędzy za dzień pracy, +ileś tam za post) Oczywiście eventy, konkursy, pisanie, udzielanie się... Mam nadzieję, że niedługo będzie tu nas sporo ^^


Są ludzie, którzy wolą raczej nic nie uk­ry­wać niż mu­sieć kłamać; ludzie którzy wolą raczej kłamać, niż nie mieć nic do ukrycia. I ludzie, którzy lu­bią i kłam­stwo i tajemnice ~ Albert Camus

Offline

 

#5 2014-08-08 12:45:27

Bookie

Strażnik

Zarejestrowany: 2014-08-06
Posty: 6
Punktów :   

Re: ::Sztywno:tu:jak:na:pogrzebie::

Popieram Serey. To bardzo dobry pomysł. + Centaury.

Offline

 

#6 2014-08-09 20:05:10

 Narrator

::Narrator:i:fabulista::

Zarejestrowany: 2014-07-31
Posty: 57
Punktów :   
::Strona konfliktu:: --
::Rasa:: --
::Ranga:: --
::Orientacja:: --
::Profesja:: --
::Ilość:Kurisów:: --

Re: ::Sztywno:tu:jak:na:pogrzebie::

To doprawdy dobry pomysł. Aż nie wiem, w co ręce wkładać. No cóż, myślałam też nad profesjami, czy je nie dodać do kp, nie wiem tylko o jakie dokładniej mogłoby chodzić. Właściwie, za opisywanie ras mogę wziąć się teraz, coby potem za dużo na głowie nie mieć. No i oczywiście forum musi rozwinąć się w dość niedługim czasie, aby ciekawość i entuzjazm nie spadły ^^.
Jak na razie ustaliłyśmy, do ras dojdą centaury, magowie, driady i nimfy. Później zabiorę się za kolejną robotę.
Niestety, niezbyt wygodnie jest mi opisywać rasy i ogół na laptopie, wolę swojego starego grata; niemniej jednak nie mam zamiaru odkładać i chyba właśnie w tym momencie zastanowię się nad poszczególnymi opisami.
Miasto także wydaje się być świetnym pomysłem; najgorzej będzie jednak opisać zawartość sklepu - nie mam głowy do tego typu spraw ^^' Mogłabym także rozważyć nad tym, czy część obowiązków nie powierzyć Ado... znając jednak los, nie będzie wiedziała co i jak (plz bardzo, mogłaby to opisać według swojej wyobraźni ;_; ) ewentualnie będzie brakowało jej chęci.

[EDIT]
Myślę też nad smokami; miałyby tak jak demony ludzką i smoczą postać, mogłyby być dobre i złe. Czy to nie byłoby zbyt op?


- Jestem chyba w czarnej dupie. Nic nie widzę, nic nie czuję, jedynie słyszę twój głos. Skoro nie mogę niczego poczuć, tym bardziej nie chcę słyszeć. Bo to daje mi jakieś dziwne poczucie pustki. By me o 6 nad ranem xD

- Przecież Ci ufałem.
- Nie ufałeś.
Jeśli ufasz, zostań.
Nie odchodź.
Wybudujemy zaufanie.
Tak jak kiedyś.
Potrzebuję Cię.
Chyba znam lekarstwo.
Nie bój się zaufać.



[

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pedagogika-pop.pun.pl www.poradydogier.pun.pl www.ekonom2010.pun.pl www.rkm.pun.pl www.butterflies.pun.pl