Topuahia

Kraina wiecznej wojny

Ogłoszenie

W dziale "Adminologia" (widocznym jedynie dla adminów i modów) w podforum "Narady" pojawiła się sonda. Proszę o wyrażenie opinii i oddaniu swojego głosu! Nowe moderatorki to Serey i Bookie. Gratulacje!

#1 2015-07-30 13:40:42

 Narrator

::Narrator:i:fabulista::

Zarejestrowany: 2014-07-31
Posty: 57
Punktów :   
::Strona konfliktu:: --
::Rasa:: --
::Ranga:: --
::Orientacja:: --
::Profesja:: --
::Ilość:Kurisów:: --

::Ahio:i:wiele:innych::

Rasa: Goblin.
Imię: Gobliński bóg znany jako Gastralen. Jeden z trzech Solarnych władców.
Wiek: Najstarszy gobliński bóg, ponad 72 miliardy lat.
Cechy charakteru: Gastralen znany jest ze swojej cierpliwości i sumienności w wykonywaniu przeznaczonych mu zadań. Goblin ten jest ostrożny i ciężko go przechytrzyć, a tym którym się udało skazywał na ścięcie. Sprawiedliwy i dobroduszny wobec swoich wiernych nigdy nie pyszni się swoim mianem i tytułem. Lojalny swoim zawsze kieruję się w stronę rzeczy dobrych nie dla niego, ale dla innych. Przez swoją powagę i skrytość wielu uważa go za zimnego, wyzbytego jakichkolwiek uczuć.
Zalety: Gastralen jest wyjątkowo wyrozumiały i łagodny, co sprawia, że wielu szybko obdarza go zaufaniem. Zawsze dąży do celu i nie spocznie póki go nie osiągnie.
Wady: Jest skryty w sobie i rzadko otwiera się przed oobcymi. Oprócz tego Gastralen wytrącony z równowagi reaguje agresywnie w stosunku do oponenta.
Cechy wyglądu: Gastralen, tak jak każdy inny gobliński bóg jest niebywale piękny; wyglądem przypomina człowieka z drobnymi niedociągnięciami, którymi są łysa, pozbawiona włosów skóra (na głowie też)czy też biała niczym śnieg karnacja. Inną cechą jego i innych GB są czteropalczaste, opazurzone dłonie; tylne kończyny zaś posiadają trzy główne palce i jeden dodatkowy palec ze szponem w okolicach kostki. Gastralen ma pomarańczowe oczy (wraz z białkami) oraz tej samej barwy znamiona rozpościerające się po całym ciele. Gastralen posiada również siedem par skrzydel. Gastralen posiada również tradycyjną sahe (na szyi) i ultrę (kryształ na czole).
Stan cywilny: W związku.
Orientacja: Bi.
Ulubiona/e potrawa/y: Surowe mięso, ewentualnie delikatnie spieczone, krwiste.
Wady (np. krótkowzroczność): Od pewnego czasu ma złamane jedno skrzydło.
Wygląd: http://iv.pl/images/95096122140155665093.jpg
Umiejętności: Latanie, zmiana w ultrę, magia, wysoka technologia.
Histotria: --

Rasa:  Goblin.
Imię: Ahio.
Wiek: Tyle, co Ziemia.
Cechy charakteru: Ahio jest nieco rozkapryszonym księciem, którego jednak nie sposób nie lubić. Uwielbia poznawać nowe osoby, szczególnie na portalach randkowych, a także długie rozmowy z nieznajomymi. Jest uparty i chętnie brnie ddrogą, którą se wyznaczył nawet wtedy, kiedy inni mówią mu, że pcha się w bagno. Przyjacielski i dobroduszny, otwarty na wszystkich jednak trochę naiwny. Ahio mimo swojego wieku nie dorósł do pewnego i stanowczego rządzenia; mało się angażuje w sprawy pałacu.
Zalety: Ahio jest typowym, bawiącym się nastolatkiem i bardzo profesjonalnie przyciąga do siebie rzeszę wyznawców.
Wady: Kiedy jest wygłodzony jest w stanie zjeść przyjaciela. Lekceważy swoje obowiązki.
Cechy wyglądu: Wyglądem Ahio przypomina człowieka z niewielkimi ubytkami, w postaci łysej, pozbawionej włosów skóry czy białym jak kartka pigmencie; Inną różnicą są czteropalczaste, opazurzone dłonie i stopy posiadające trzy główne palce i jeden dodatkowy ze szponem w okolicach kostki. Oczy Ahia są całkowicie niebieskie; taki sam jest język i kolor kryształu ultry, jednak Ahio posiada żółte znamiona.
Stan cywilny: Próbuje...
Orientacja: Prawdopodobnie homo.
Ulubiona/e potrawa/y: Mięso w każdej postaci.
Wady (np. krótkowzroczność): Brak.
Wygląd: http://iv.pl/images/19267700457537911552.jpg
http://iv.pl/images/23924542455724949383.jpg
Umiejętności:Latanie, zmiana w ultrę, magia, wysoka technologia.
Histotria: ^


- Jestem chyba w czarnej dupie. Nic nie widzę, nic nie czuję, jedynie słyszę twój głos. Skoro nie mogę niczego poczuć, tym bardziej nie chcę słyszeć. Bo to daje mi jakieś dziwne poczucie pustki. By me o 6 nad ranem xD

- Przecież Ci ufałem.
- Nie ufałeś.
Jeśli ufasz, zostań.
Nie odchodź.
Wybudujemy zaufanie.
Tak jak kiedyś.
Potrzebuję Cię.
Chyba znam lekarstwo.
Nie bój się zaufać.



[

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoshinobifighterz.pun.pl www.re4lity-gaming.pun.pl www.geobackupzar.pun.pl www.yitian2.pun.pl www.cheatyanglive.pun.pl