Topuahia

Kraina wiecznej wojny

Ogłoszenie

W dziale "Adminologia" (widocznym jedynie dla adminów i modów) w podforum "Narady" pojawiła się sonda. Proszę o wyrażenie opinii i oddaniu swojego głosu! Nowe moderatorki to Serey i Bookie. Gratulacje!

#1 2015-07-30 12:43:55

 Narrator

::Narrator:i:fabulista::

Zarejestrowany: 2014-07-31
Posty: 57
Punktów :   
::Strona konfliktu:: --
::Rasa:: --
::Ranga:: --
::Orientacja:: --
::Profesja:: --
::Ilość:Kurisów:: --

::Obozowisko::

OBÓZ
[i]Rozbity został w środku niewielkiego, przyjaznego lasu. Obozowicze dobrze się znają i mają świetny kontakt między innymi nocującymi w tym terenie. Część z nich to nastolatkowie szukający wrażeń, są jednakże wyjątki w postaci długowiecznych istot. Niektórzy są niezbyt przyjaźnie nastawieni wobec innych, natomiast pozostali albo ignorują obecność reszty, albo wolą pozostać w swojej niewielkiej grupce. Wiele z nich rozbija namioty tylko na krótki okres czasu, aby jako tako spędzić wolny czas podczas wakacji lub urlopu.
Urządzane są tu także nocne hulanki, które najczęściej wyglądają po prostu jak stłumienie się wokoło ogniska i opowiadanie różnych historii; tych przerażających, lub też przygodowych. Częstym tematem rozmów są również kłopoty panujące na świecie, wyścig dobra ze złem i strach przed możliwością otwarcia wrot lochu mrocznych istot. Podczas spotkań zwykle obozowicze próbują także nieco się rozbawić, by nie myśleć o zatrważającej wizji zmierzenia się z potworami.


- Jestem chyba w czarnej dupie. Nic nie widzę, nic nie czuję, jedynie słyszę twój głos. Skoro nie mogę niczego poczuć, tym bardziej nie chcę słyszeć. Bo to daje mi jakieś dziwne poczucie pustki. By me o 6 nad ranem xD

- Przecież Ci ufałem.
- Nie ufałeś.
Jeśli ufasz, zostań.
Nie odchodź.
Wybudujemy zaufanie.
Tak jak kiedyś.
Potrzebuję Cię.
Chyba znam lekarstwo.
Nie bój się zaufać.



[

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.saif70.pun.pl www.warrockpoland.pun.pl www.pieroszki.pun.pl www.silverdefenders.pun.pl www.dualcoma.pun.pl