Topuahia

Kraina wiecznej wojny

Ogłoszenie

W dziale "Adminologia" (widocznym jedynie dla adminów i modów) w podforum "Narady" pojawiła się sonda. Proszę o wyrażenie opinii i oddaniu swojego głosu! Nowe moderatorki to Serey i Bookie. Gratulacje!

#1 2015-07-30 12:39:37

 Narrator

::Narrator:i:fabulista::

Zarejestrowany: 2014-07-31
Posty: 57
Punktów :   
::Strona konfliktu:: --
::Rasa:: --
::Ranga:: --
::Orientacja:: --
::Profesja:: --
::Ilość:Kurisów:: --

::Wielkie:Morze::

MORZE
Fale delikatnie obijające się o złocisty piasek, morska bryza i wszędzie otaczający jod - czyli to, czym charakteryzuje się każde morze. W ciepłe dni można schłodzić tutaj swoje ogrzane ciało, natomiast w zimniejsze przespacerować się po jego brzegu. Miejsce idealne do odpoczynku w każdej wolnej chwili. To, występujące na naszym terenie jest najzwyczajniej w świecie czyste, choć nie każdy dba o ową czystość; niektórzy wyrzucają na piasek butelki, a także inne, nienaturalne śmieci. Mimo tego, że w pobliżu znajduje się kosz, łątwiej jest im po prostu pozostawić bród na ziemi, psując przy ty piękny krajobraz.
Na środku morza znajduje się niewielka wysepka, na której mieszkańcy wybudowali domki letniskowe. Dostać się tam można jedynie dzięki skuterom wodnym, a także łódkom i innym transportem wodnym. Poza tym morze to nigdy nie schładza swojej temperatury; zawsze panuje tutaj idealna temperatura do kompania. Inni wolą jednak posiedzieć na plaży, gdzie łatwo bierze słońce; znajduje się tam również budka z najlepszymi lodami i goframi w okolicy.


- Jestem chyba w czarnej dupie. Nic nie widzę, nic nie czuję, jedynie słyszę twój głos. Skoro nie mogę niczego poczuć, tym bardziej nie chcę słyszeć. Bo to daje mi jakieś dziwne poczucie pustki. By me o 6 nad ranem xD

- Przecież Ci ufałem.
- Nie ufałeś.
Jeśli ufasz, zostań.
Nie odchodź.
Wybudujemy zaufanie.
Tak jak kiedyś.
Potrzebuję Cię.
Chyba znam lekarstwo.
Nie bój się zaufać.



[

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fforumowicze.pun.pl www.narutoahinobi.pun.pl www.fizjoterapia.pun.pl www.sigittariis.pun.pl www.moto-zulawy.pun.pl